ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ІЗ ВИПУСКНИКОМ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»

19 вересня відбулася зустріч студентів ОП «Менеджмент соціокультурної діяльності» та «Графічний дизайн» із Василем Капустинським, випускником бакалаврату зі спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності».

У рамках вивчення дисципліни «Корпоративна культура» (керівник курсу — доцент Надія Білик) другокурсники довідалися про особливості формування корпоративної ідентичності в компанії Контінентал Фармерз Груп, де саме за фахом працює Василь Капустинський на посаді менеджера у відділі соціальних інвестицій.

Із ґрунтовної розповіді доповідача студенти пізнали історію бізнесу, особливості корпоративної політики, основні напрями корпоративної соціальної відповідальності компанії. Детально познайомилися зі змістом корпоративного кодексу, який оприлюднено на сайті. Також цікавою була інформація про правила поведінки для співробітників, вимоги до одягу. У контексті формування корпоративного патріотизму розглядались такі складові корпоративної культури, як логотип, корпоративні ЗМІ, специфіка корпоративних святкувань тощо.

На згадку про зустріч Василь Капустинський презентував студентам ручки із корпоративною символікою та запросив до співпраці в майбутніх соціокультурних проєктах.

Такі зустрічі є традиційними на соціального-гуманітарному факультеті Західноукраїнського національного університету. Зокрема до заходу долучилася декан факультету, професор Оксана Гомотюк.

Фото Надії Білик