Журналістська практика під час навчання за кордоном

Студентка кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету (спеціальність «Журналістика») Тамара Мелішкевич під час семестрового навчання у Лодзькому університеті взяла участь у створенні аудіокниги українською мовою за мотивами книги Кароліни Колодзей.

Uniwersytet Łódzki na fali

To czwarty i ostatni odcinek dźwiękowej odsłony książki «Odkryj Łódź» dr Karoliny Kołodziej 💙 Podzielcie się wszystkimi odcinkami z ukraińskimi dziećmi 👧🧒, które będą miały szanse odkryć zakamarki miasta 🛶 To oczywiście nie koniec Słoneczników 🌻, już niebawem będziemy mieć dla Was kolejną rozmowę ze wspaniałymi kobietami.
ВІДКРИЙ ЛОДЗЬ. Епізод 4 / Odkryj Łódź. Odcinek 4
Аудіокнига українською мовою за мотивами книги Кароліни Колодзей
Читала Тамара Мелішкевич.
Audiobook w języku ukraińskim na podstawie książki Karoliny Kołodziej „Odkryj Łódź” – cz. 4.
Czyta: Tamara Melishkevych
На самому початку треба тобі пояснити, чому така назва.
По-перше: до чого тут «відкриття»? Бо ця книга дозволить тобі пізнати Лодзь. Покаже місця, де ти, можливо, вже був, на які дивився, але не побачив найцікавішого. Знайдеш в ній багато цікавих фактів, барвистих фотографій та пропозицій для прогулянок. Уважно переглянь книгу. Не мусиш читати її послідовно; можеш почати будь-де! Запроси своїх батьків, бабусь і дідусів разом з тобою відкрити Лодзь – книга допоможе вам цікаво провести час.