Журналістська практика під час навчання за кордоном
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/1-9.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/1-9.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/5.jpg)
Студентка кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету (спеціальність «Журналістика») Тамара Мелішкевич під час семестрового навчання у Лодзькому університеті взяла участь у створенні аудіокниги українською мовою за мотивами книги Кароліни Колодзей.
To czwarty i ostatni odcinek dźwiękowej odsłony książki «Odkryj Łódź» dr Karoliny Kołodziej
Podzielcie się wszystkimi odcinkami z ukraińskimi dziećmi ![👧](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/1f467.png)
, które będą miały szanse odkryć zakamarki miasta
To oczywiście nie koniec Słoneczników
, już niebawem będziemy mieć dla Was kolejną rozmowę ze wspaniałymi kobietami.
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![👧](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/1f467.png)
![🧒](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdf/1/16/1f9d2.png)
![🛶](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5e/1/16/1f6f6.png)
![🌻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1a/1/16/1f33b.png)
ВІДКРИЙ ЛОДЗЬ. Епізод 4 / Odkryj Łódź. Odcinek 4
Аудіокнига українською мовою за мотивами книги Кароліни Колодзей
Читала Тамара Мелішкевич.
Audiobook w języku ukraińskim na podstawie książki Karoliny Kołodziej „Odkryj Łódź” – cz. 4.
Czyta: Tamara Melishkevych
На самому початку треба тобі пояснити, чому така назва.
По-перше: до чого тут «відкриття»? Бо ця книга дозволить тобі пізнати Лодзь. Покаже місця, де ти, можливо, вже був, на які дивився, але не побачив найцікавішого. Знайдеш в ній багато цікавих фактів, барвистих фотографій та пропозицій для прогулянок. Уважно переглянь книгу. Не мусиш читати її послідовно; можеш почати будь-де! Запроси своїх батьків, бабусь і дідусів разом з тобою відкрити Лодзь – книга допоможе вам цікаво провести час.