З перших уст про роботу журналіста
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/4.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/5.jpg)
Студенти спеціальності «Журналістика» і доцент кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ Олена Конопліцька мали нагоду зустрітися зі Світланою Павук — власним кореспондентом каналу «1+1» на Тернопільщині. Журналістка розповіла чимало цікавого з власної практики, поділилася досвідом та секретами професії. До уваги слухачів було кілька робіт спікерки, які мали на меті продемонструвати, зокрема, як правильно і неправильно знімати сюжет, як не затягувати синхрони, з яких елементів складається сюжет, як зробити справді класний репортаж, коли обмежений у часі ефіру.
Також з гордістю п. Світлана показала сюжет, який було визнано найкращим, і сюжет, що набрав найбільшу кількість переглядів. Торкнулися і теми стендапів, прямих увімкнень, роботи з технікою, організації зйомки тощо.
Півтори години зустрічі промайнули, як мить.