Привітання завідувача кафедри Лесі Іванівни Біловус із Новим роком і Різдвом Христовим


Сьогодні у кожному домі сяють вогники новорічної ялинки і ми згадуємо рік, що минає. Він був складний для кожного, сповнений важких випробувань й важливих рішень. Але озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2020-й рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом і звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Незважаючи на всі виклики сьогодення ми зберегли стабільність й віру в те, що наші незмінні духовні цінності – мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі негаразди.

Нехай прийдешній рік виправдає ваші добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям.
Нехай благополуччя, родинний затишок, нові друзі, мудрі колеги, пошана рідних, любов близьких, яскраві враження та щасливі події стануть постійними супутниками у вашому житті. Потужних сил для нових завершень і творчих успіхів у професійній діяльності, сімейної злагоди, добробуту, здоров’я, надійних партнерів у ваших справах! Хай рік прийдешній буде щедрим і багатим на радісні новини, щасливі миттєвості та приємні несподіванки. Нехай кожен день буде наповнений впевненістю, душевним спокоєм та
життєвим оптимізмом!

Нехай Різдво щасливою зіркою засяє в ваших оселях, а в серця принесе вогонь віри,
любові, надії та сподівань на краще. Нехай панує у ваших домівках взаєморозуміння. Нехай новорічні свята додадуть наснаги вам і вашим рідним, стануть початком нових здобутків та успіхів!