Як підготуватися до іспиту в умовах карантину

Сьогодні в умовах дистанційного навчання студентам багатьох вишів у всьому світі доводиться складати семестрові екзамени онлайн, виконуючи тестові завдання. Для багатьох це — новий виклик і стресова ситуація. Саме тому доктор філологічних наук, професор кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Тернопільського національного економічного університету Ірина Шкіцька підготувала презентацію, яка допоможе студентам успішно скласти іспити у вигляді комп’ютерного тестування.
У запропонованих порадах є інформація про те, що робити тим, хто не мав змоги ознайомитися з тестовими питаннями перед модульним контролем чи іспитом, а також подано рекомендації, які допоможуть набрати максимальну кількість балів на тестах.
Переглянути відео
Насолоджуйтеся дистанційним навчанням з нами!