ВІТАЄМО Перчишин Мар’яну, переможницю Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»!


14 квітня 2021 року Перчишин Мар’яна, студентка групи ДІД-41, нагороджена ДИПЛОМОМ ІІІ СТУПЕНЯ на ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» серед студентів закладів вищої освіти України ІІІ-ІV рівнів акредитації у 2020 / 2021 н. р., що відбувся в Одеському національному політехнічному університеті.

Науковий керівник — Ірина Шкіцька, д-р філологічних наук, професор кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Західноукраїнського національного університету

У представленій на конкурс науковій роботі «Блогерство як феномен сучасного інформаційного суспільства» досліджено історію становлення та розвитку сфери блогерства, висвітлено функції блогів. Простежено, як особистісні характеристики блогера — автора контенту впливають на успіх його блогерської діяльності. Здійснено порівняльний аналіз соціальної мережі «Instagram» та каналу «Youtube» як платформ для ведення блогів і майданчиків для заробітку. З’ясовано дієві способи популяризації блога та збільшення аудиторії. Висвітлено блогерство крізь призму бізнес-можливостей та окреслено основні наслідки активної популяризації цього явища в Україні й за її межами.

Усі, хто цікавиться питаннями блогерства, можуть ознайомитися з науковою роботою Перчишин Мар’яни (під шифром «феномен блогерства») за посиланням: https://opu.ua/029-8292