Відкриття виставки картин Миколи Пазізіна


Відбулося відкриття виставки картин заслуженого художника України, члена Національної спілки художників України, викладача соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ  Миколи Пазізіна, яка присвячена Тарасу Шевченку.
В експозиції було представлено 25 живописних робіт митця, сонячних, світлих, з особливою енергетикою. Виставка особлива тим, що митець зобразив місця Тернопільщини, де у свій час побував Кобзар.
Особливо проникливо звучали слова Тараса Шевченка в устах ректора університету Андрія Крисоватого, який і відкрив мистецьку галерею. А деканка СГФ Оксана Гомотюк слушно зазначила, що культура сьогодні є четвертим елементом сталого розвитку, котрий має великий вплив на модернізацію цінностей сучасної України. До заходу також долучилися директорка департаменту культури та туризму Тернопільської обласної військової адміністрації Світлана Байталюк, директор Тернопільського обласного художнього музею, заслужений діяч мистецтв України Григорій Шергей, в. о. завідувача кафедри екології та охорони здоров’я Леонід Бицюра, студенти та викладачі ЗУНУ.
Микола Пазізін є своєрідним генератором ідей, здатних змінити культурне життя нашого міста, зробити його динамічнішим, яскравішим, вивести на новий європейський рівень. За високу мистецьку майстерність, активну участь у культурно-мистецькому житті міста Тернополя та представлення краю на міжнародному рівні художник нагороджений пам’ятними відзнаками та державними нагородами «Заслужений художник України» та «Заслужений діяч культури Польщі». Його твори зберігаються у музеях, державних установах та приватних колекціях шанувальників мистецтв України, Польщі, Італії, Австрії, Чехії, Словаччини, Німеччини, Франції, Ізраїлю, Австралії, Англії, Канади, США. І сьогодні студенти соціально-гуманітарного факультету спеціальності «Дизайн» мають можливість вчитися у Майстра, який щедро ділиться своїм досвідом.
Експозицію творів Миколи Івановича Пазізіна можна переглянути у Виставковій залі Західноукраїнського національного університету.