Вишиванка завжди була символом українства


Сьогодні відзначаємо День вишиванки — свято традиційного українського одягу, який є предметом гордості українців. Це традиція, яка передавалася з покоління в покоління, попри численні утиски української культури.
Вишиванка є символом, який об’єднує дуже різних українців за політичними, релігійними поглядами, за мовною ознакою. Саме тому вона є сучасною зброєю проти ворога. Вона є символом української нескореності, свободи, солідарності з українцями іноземців, які цього дня також одягають вишиті сорочки, аби висловити свою підтримку, що вони на українській стороні в протистоянні з рф. Допоки українські жінки вишиватимуть сорочки, вкладаючи в них свою душу, а українські воїни одягатимуть їх — Україна непереможна!
Вишиванка завжди була не тільки ознакою довершеного естетичного чуття українців, а й символом самого українства, його вільності духу та самості. Це той стрій, що у будь-якому випадку личить кожному представнику нашої нації.
Сьогодні той день, коли від розмаїття стилів, кольорів в одязі мерехтить в очах, але це той день, коли всі воєдино, в Україні і по далеких світах, вшановують генетичний код своєї нації.