Випускники кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/07/292106311_569719534872662_8401377370043366827_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/07/292106311_569719534872662_8401377370043366827_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/07/292258758_570936608084288_2346608482011908672_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/07/292260993_569720181539264_212189477925902757_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/07/292023025_569720414872574_6075463007947848796_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/07/292148990_569720891539193_4252684545948745764_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/07/292286639_569721048205844_5719218544461328833_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/07/292138778_569720924872523_6525492616834982483_n.jpg)
Вітаємо випускників освітніх програм «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Менеджмент соціокультурної діяльності»! Зичимо здійснення ваших мрій під мирним небом України!
Вітаємо випускників освітніх програм «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Менеджмент соціокультурної діяльності»! Зичимо здійснення ваших мрій під мирним небом України!