Викладачі кафедри взяли участь у ХV Міжнародній науково-практичній конференції "Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття"

Викладачі кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Соціально-гуманітарного факультету взяли участь у ХV Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття», організованій кафедрою інформаційної діяльності та медіа-комунікацій Національного університету «Одеська політехніка». 15 років поспіль професійного підходу і розкоші спілкування із фахівцями у царині інформаційної, бібліотечної та архівної справи. Дякуємо Василю Георгійовичу Спрінсяну і всій згуртованій команді кафедри за запрошення та за можливість укотре долучитися до роботи такого поважного наукового форуму.