Викладачі кафедри взяли участь у ХV Міжнародній науково-практичній конференції "Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття"
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/306669160_1393418804485216_1393062109431903366_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/306669160_1393418804485216_1393062109431903366_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/307039208_1393418934485203_3289568171624228935_n-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/306943314_1393418951151868_164750179891544790_n.jpg)
Викладачі кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Соціально-гуманітарного факультету взяли участь у ХV Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття», організованій кафедрою інформаційної діяльності та медіа-комунікацій Національного університету «Одеська політехніка». 15 років поспіль професійного підходу і розкоші спілкування із фахівцями у царині інформаційної, бібліотечної та архівної справи. Дякуємо Василю Георгійовичу Спрінсяну і всій згуртованій команді кафедри за запрошення та за можливість укотре долучитися до роботи такого поважного наукового форуму.