Відвідування виставки лауреатів обласної премії ім. М. Бойчука
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-84eed95acf3f4ef3e99982aa26846918e8b3bf4d130b14924dc87ed8a5fae9cb_d6abc4b03333755f.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-84eed95acf3f4ef3e99982aa26846918e8b3bf4d130b14924dc87ed8a5fae9cb_d6abc4b03333755f.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-58c919d9c61e5865113283215822b11790ef7f6f61c5ce136f975f2ca7ad4bbc_e3caf775f863c257.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-34c37fc35bb4e5c2861d5f319c99450181ba796a61f947a424ab002867866281_5fd6bca19bb4148.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-25d5dbc8ea55dbb23c66761ee37d4d72385d872c08706c8cdf6bc4f140b1aab8_730ccb5ee84f498.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-6f3326369274e62936fda3db6d12800a03ac8961c1cbdaa01ead7f1b4be4c0ca_d679b44c15e37a1d.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-7e3be105155226a30d39f862642c7932b0dfab8541e281ba2b265be84c77c172_b1ebf27b40be659a.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-5ff5f23db238fc158cdea8f285f32f95b16ca1587ab7181027f343d3f5ff3474_cd6b939c78c72d90.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-0ff583ccea506744f48905ed449c4b6ce68fd387e40252666def8d48b9203474_63ebb0af98e7473c.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-37195d3f5374819cd2f9b49499f52d5ae1f9e397adfc0fedaa2c71cc05b0473e_54e12dbef54d4479.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-9136b38422921ceef750ef29bb94275c9c59358edee30c639054c1c1979c5a44_6de5f5afd394f5c2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-65fcbfba32bd0bbcc7a05c63e0c59fa51031508ac273288a0802b1f9a81fe2aa_93ff03532678c49b.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/0-02-05-9dc4b9cb9df8669aa67b86a84c52e28a1513c7f8ecc26b7acf1ae517e700c805_ec705f59d00f8498.jpg)
8 листопада студенти 1 та 2 курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ в контексті вивчення дисципліни «Історія та теорія соціокультурної діяльності» (керівник курсу – к. іст. н., доцент Інна Марків) мали нагоду відвідати виставку лауреатів обласної премії ім. М. Бойчука у Тернопільській обласній організації Національної спілки художників України.
Майбутні менеджери соціокультурної діяльності поділилися відгуками про виставку: «Ця премія, як і виставка є важливою для громади міста, знати історію завжди цікаво, а культура і мистецтво можуть багато розповісти про життя народу». І ще: «Всі роботи у картинній галереї дуже різноманітні, деякі передають атмосферу, деякі дух епохи, а деякі дозволяють тобі уявити і побачити те, чого насправді не існує…»
Студенти наголосили на тому, що крім виставки, було цікаво дізнатися про саму премію та в честь кого вона названа. Михайло Бойчук був легендарним українським художником-монументалістом, уродженцем Тернопільщини, засновником національного стилю в мистецтві, представником «Розстріляного відродження». Творчість цієї непересічної постаті, як і багатьох українських мистців того часу, доводить, що українська культура, зокрема національне мистецтво, є складовою європейського соціокультурного простору першої половини ХХ ст., де панували модерністські тенденції. Художній доробок Михайла Бойчука, незважаючи на заборони і знищення комуністичним тоталітарним режимом, став надбанням світової історико-культурної спадщини та не втрачає свого соціокультурного значення й актуальності сьогодні.
Студенти спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності», окрім освоєння фахових навчальних курсів із соціокультурної діяльності, нерідко відвідують різноманітні заклади культури, беруть участь у соціокультурних заходах для набуття нових знань, розширення власного кругозору та розуміння того, з чим їм доведеться працювати у майбутньому.