Відгук випускниці Вікторії Порохняк


Навчаючись у Тернопільському національному економічному університеті на спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», я отримала  багато знань та навиків, які сьогодні використовую у роботі лектора-екскурсовода Бережанського краєзнавчого музею.
Дуже подобалася простота у відносинах з викладачами та керівництвом кафедри. Відкрите та щире ставлення викладачів до нас, студентів, сприяло формуванню дружньої атмосфери у колективі, спрощувало проблемні ситуації та заохочувало до здобуття знань.
Значним плюсом у навчанні на кафедрі є те, що тут працюють кваліфіковані викладачі, які надають студентам  широкий спектр знань впродовж навчання.
Особливо хочу подякувати завідувачці кафедри Гомотюк Оксані Євгенівні за її розуміння, особливий підхід до кожного студента та допомогу під час навчання, а також своєму науковому керівнику Білик Надії Іванівні за підтримку та допомогу під час навчання.
Навики і знання, які я здобула у своїй Альма-матер щоденно використовую у своїй роботі, здобуттю цих знань я завдячую саме навчанню за обраною спеціальністю. Роки проведені у стінах ТНЕУ я вважаю одними з найкращих років життя.