Відбулося урочисте закриття роботи Першої Міжнародної школи світових освітніх практик «New Way»!

Днями відбулося урочисте закриття Першої Міжнародної школи світових освітніх практик «New Way», яка була орієнтована на підвищення рівня професійної культури викладачів та студентів ОП «Правова журналістика». «Час біжить швидко, коли цікаво і коли з нетерпінням очікуєш на наступні зустрічі», — з такими словами звернулася до учасників проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) професорка Оксана Десятнюк. А й справді, три з половиною тижні медіаправового інтенсиву, чотири висококваліфікованих спікери, вісім надзвичайно продуктивних лекцій, шістнадцять академічних годин інтерактивного спілкування, сімнадцять допитливих учасників — усе це промайнуло як одна мить, бо було дуже-дуже цікаво! Оксана Миронівна висловила надію на продовження роботи Школи та оголосила подяку декану факультету права та соціальних наук Батумського державного університету ім. Шота Руставелі, співкоординатору Школи, професору Левану Джакелі від ректора ЗУНУ професора Андрія Крисоватого.
Щемні слова вдячності лунали на адресу грузинських колег від організаторів проєкту — в. о. декана СГФ професорки Оксани Гомотюк та її заступниці доцентки Оксани Коваль: «Щиро дякую» — українською, «thank you very much» — англійською, по-грузинськи «ძალიან დიდი მადლობა». Ці слова звучать по-різному, але мають однаковий зміст — щиру подяку, теплі емоції, душевну молитву і стовідсоткову готовність завжди відповісти на добро добром!»
Добираючи найтепліші слова та емоції, виступили й грузинські лектори Леван Джакелі, Омар Партенадзе, Георг Чахвадзе та Леван Лордкіпанідзе, наголосивши на взаємовигідному партнерстві факультетів та підкреслили щирі стосунки й міцну дружбу, яка склалася між представниками двох чудових народів — Грузії та України.
Натхненні новими знаннями та досвідом кроскультурної взаємодії, учасники проєкту давали позитивні фідбеки, адже отримати такий неоціненний багаж розуміння грузинського та міжнародного медіаправа з перших вуст дорогого вартує. Серед учасників була й начальниця відділу міжнародних зв’язків ЗУНУ доцентка Уляна Коруц. На завершення усі лектори та слухачі були нагороджені сертифікатами участі у Школі із вказаною тематикою лекцій та облікованим академічним часом.
Організатори Школи висловлюють щиру вдячність адміністрації Західноукраїнського університету — ректору Андрію Ігоровичу Крисоватому та проректору з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Оксані Миронівні Десятнюк за вагому підтримку міжнародних ініціатив соціально-гуманітарного факультету. Тож з приємністю можемо констатувати той факт, що Перша Міжнародна школа світових освітніх практик «New Way» успішно відбулася! Такі проєкти — глибоконаукові, практико-орієнтовані та щироемоційні сприяють здійсненню просвітницької місії у світі, обміну цікавим досвідом, налагодженню конструктивної співпраці та зміцненню дружніх стосунків.
і