Участь у ювілейній конференції "Інформація та соціум"

25 червня 2020 року кафедра інформаційної та соціокультурної діяльності ТНЕУ традиційно стала співорганізатором V Міжнародної науково-практичної конференції «Інформація та соціум», що проходила в режимі онлайн (платформа Meet) на базі факультету інформаційних і прикладних технологій Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця).

Завідувач кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності, д-р іст. наук, проф. Гомотюк Оксана Євгенівна виступила з промовою, присвяченою питанням технології та методології освітнього простору в умовах викликів сьогодення.

Д-р філол. наук, проф. Шкіцька Ірина Юріївна на другому секційному засіданні виступила з доповіддю на тему «Підвищення комунікативної культури працівників служби судової охорони: ключові моменти тренінгу».

Переглянути відеовиступи можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=CYaTW7sIRjI&feature=youtu.be

До участі в конференції доповіді підготували також:

Білик Надія Іванівна, канд. іст. наук, доцент — «Середньовічне мистецтво Русі України як штучний комунікативний канал».

Конопліцька Олена Ігорівна, канд. філол. наук, доцент – «Електронні бази даних. Електронна бібліотека».

Патряк Олександра Тарасівна, канд. екон. наук — «Критерії оцінювання та вибору системи електронного документообігу».

Недошитко Ірина Романівна, канд. іст. наук – Використання інформаційних технологій у навчанні в період COVID-19 – карантину в Тернопільському національному економічному університеті.

Незважаючи на онлайн формат і широту проблематики репрезентованих наукових студій, цьогорічна конференція засвідчила високу активність учасників в обговоренні тенденцій розвитку документознавчої науки і діловодства, а також актуальних проблем сучасної освіти: дистанційне навчання, використання нових технологій в освітньому процесі, дуальна освіта тощо.