Участь у відкритті виставки
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/2-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/4.jpg)
Студенти і викладачі соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ відвідали Тернопільський обласний художній музей, де взяли участь у відкритті виставки молодої і надзвичайно талановитої художниці Марти Пітчук. Глибина задуму, потужна енергетика, смілива кольорова гама творів захопила відвідувачів із першого погляду.
Приємні зустрічі з друзями і колегами зробили цей день прекрасним!