Участь у проєктах Жана Моне для вищої освіти
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/1-10.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/1-10.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/2-9.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/3-9.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/4-9.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/5-7.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/6-6.jpg)
Учасники проєктних груп соціально-гуманітарного факультету, за сприяння Відділу міжнародних зв’язків ЗУНУ, взяли участь в інформаційній зустрічі з експертом напряму Жан Моне Національного Офісу Еразмус+ в Україні – Петром Крайніком.
Сьогодні, як ніколи, актуальною є участь у міжнародних грантових проєктах, зокрема, за програмою «Еразмус+» (напрям «Модулі Жана Моне»), спрямованих водночас на модернізацію освітнього процесу, імплементацію кращих європейських зразків освітньої, культурної політики та популяризацію української науки за кордоном.