Участь у конференції «Регіональний соціокультурний менеджмент: сучасні виклики і тенденції розвитку»

25 листопада 2021 року студентки спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» Вікторія Бурміцька та Вікторія Хіночек взяли участь у III Всеукраїнській студентській науковій конференції «Регіональний соціокультурний менеджмент: сучасні виклики і тенденції розвитку», що відбувалася на факультеті культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка та об’єднала понад 40 студентів учасників з усієї України. Тези доповідей «Інноваційний менеджмент у сфері культури і науки» та «Особливості діяльності івент-менеджера у рамках організації хакатону «чемпіонат 24/1» було підготовлено за напрямом діяльності наукового гуртка «Креативні студії» під керівництвом к. іст. н, доцента Олени Василівни Стефанишин. Ця конференція продемонструвала значну зацікавленість студентів дослідницькою роботою, що повністю відповідає основній меті наукового форуму. Окрім наукового спілкування, студенти отримали можливість налагодити дружні стосунки з учасниками з інших міст.