Участь студентки групи МСД-11 Олександри Міщишеної у проєкті "Школа лідера-2023"

Нещодавно юнаки та дівчата студмістечка Західноукраїнського національного університету навчалися у «Школі лідера-2023». У  проєкті активну участь взяла студентка групи МСД-11 Олександра Міщишена. Першокурсниця спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» мала нагоду проявити себе як лідера, продемонструвати власні вміння, прокачати свої soft skills. Тренерами школи стали начальниця відділу інформації та зв’язків з громадськістю Олена  Васильків та фахівці відділу.

Упродовж трьох днів молоді люди вивчали особливості лідерської поведінки, командної роботи, обговорювали реалізацію амбіцій та досягнення бажаних цілей, взяли участь у хакатоні «Студмістечко ЗУНУ: проблеми, стратегії розвитку», тренінгах «Команда від А до Я», «Хто Я?», «Візитна картка», «Від ідеї до втілення: я хочу, я можу, я вмію», «Як працювати з соцмережами», писали картини, займалися спортом, спілкувалися, активно дискутували та будували подальші плани щодо розвитку студмістечка ЗУНУ. Також студентам було запропоновано розробити і презентувати проєкт, який може реалізовуватися у студентському містечку ЗУНУ. Вечори у «Школі лідера-2023» завершувалися «пісенними посиденьками», де молодь виконувала патріотичні українські пісні.

Олександра Міщишена поділилася своїми враженнями: «Я рада, що мала чудову нагоду познайомитися з такою кількістю класних людей. Ми з користю провели час та здобули нові знання й отримали неймовірні враження. Дякую тренерам, ви — супер!»