Участь студентів у воркшопі «Штучний інтелект: друг чи ворог?»

23 лютого 2014 р. студенти соціально-гуманітарного факультету спеціальності «Графічний дизайн» та ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій» взяли участь у воркшопі «Штучний інтелект: друг чи ворог?», що відбувся у Мультимедійній лабораторії «Медіа Старт» Тернопільської обласної бібліотеки для молоді.
Учасники ознайомилися з історію виникнення та розвитку ШІ, дізналися про його переваги, практично тестували портативну гру “20 Q” (винайдена в 1980-х роках модель ШІ), за допомогою запитів створювали графічний контент у нейромережі Microsoft Designer. Воркшоп завершився дискусією: його учасники, поділившись на команди, активно обговорювали тему “Штучний інтелект: друг чи ворог?” та моделювали майбутнє людства.
Щиро дякуємо Мультимедійній лабораторії «Медіа Старт» і нашому доброму партнерові, Тернопільській обласний бібліотеці для молоді, за цікавий пізнавальний захід і багаторічну плідну співпрацю!