У гості в "Тернопільський прес-клуб"
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/1-17.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/1-17.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/2-16.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/3-16.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/4-15.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/5-12.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/6-11.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/7-5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/8-3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/9-3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/10-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/11-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/12-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/13-1.jpg)
Студенти кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності (спеціальність «Журналістика») соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ є учасниками «X Регіональної школи сучасної журналістики».
Попри воєнний стан усі тренінги та практичні заняття цього навчального сезону проходять офлайн. Упродовж наступних 10-ти місяців буде проведено 10 тренінгів під керівництвом визнаних фахівців медіасправи всеукраїнського рівня та 40 практичних занять з місцевими тренерами.