Тренінг зі спеціальності для магістрів освітніх програм «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Менеджмент соціокультурної діяльності»
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/240837338_1141986619628437_2271470839111035605_n.jpg)
«Майбутнє — за професіоналами!!!!
У рамках тренінгів зі спеціальності магістри за освітніми програмами «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Менеджмент соціокультурної діяльності» соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ обговорювали суть, особливості, вимоги та перспективи майбутньої професії, підготувавши презентації на тему « Моя спеціальність — професія мого життя».
Бажаємо нашим майбутнім фахівцям вірити у свої сили, бути відповідальними, продовжувати професійний розвиток, щоб мати можливість займатися тим, що цікавить, що дасть змогу задовольнити основну гаму потреб, реалізувати себе як особистість і стати висококваліфікованими працівниками.