Тренінг з дисципліни "Корпоративна культура" в музеї Західноукраїнського національного університету

7 листопада для студентів другого курсу освітніх програм «Графічний дизайн» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» відбувся тренінг у рамках вивчення дисципліни «Корпоративна культура» (керівник курсу — кандидат історичних наук, доцент Надія Білик). Майбутні фахівці сфери культури та мистецтва відвідали музей історії Західноукраїнського національного університету, ознайомилися з цінними артефактами, які представлено в експозиції музею університету.

Складовою формування корпоративної ідентичності молоді стала цікава та змістовна розповідь директора установи Віталія Михайлиці  про основні віхи історії, становлення та розвитку альма-матер. Керівник музею університету презентував найвідоміших особистостей — ректорів, викладачів, випускників, — які стали гордістю ЗУНУ. Також детально зупинився на сучасному періоді функціонування вишу, презентував здобутки університету в освітній, науковій, культурній, спортивній сферах. Особливо зацікавила студентів розповідь про участь університетської спільноти в Помаранчевій революції, обрання випускника Віктора Ющенка президентом України. Актуально звучала інформація про події Революції Гідності, Небесну сотню, АТО в контексті російсько-української війни 2022 року.

Окрему увагу було приділено корпоративній символіці університету, науковим виданням «Історій» університету, в яких йдеться про здобутки закладу освіти за останні 50 років. Водночас, студенти були захоплені розповіддю директора музею про минуле міста Тернополя, переглянули старі світлини з альбому.

Фото Надії Білик