Тренінг-марафон "Teamlead" для учасників студентського парламенту та учнівського парламенту "Наснага"

Студенти освітньої програми «Документознавство та інформаційна діяльність», які є членами студентського парламенту, стали учасниками тренінгу-марафону «Teamlead». Зацікавленість і готовність до нового, включеність у роботу і ентузіазм наших молодих лідерів надихають!
Протягом тренінгу учасники отримали можливість удосконалити:
✅лідерські навички відстоювати свою позицію;
✅ майстерність планування;
✅ мистецтво працювати самостійно та в команді, взаємодіяти, як єдине ціле;
✅ організаторські уміння;
✅вміння оцінювати та використовувати власний потенціал і потенціал команди.
Під час тренінгу студенти отримали досвід командної роботи, використовували ігрові технології, працюючи над удосконаленням комунікативних навичок, формували власний стиль лідерства, який сприятиме успішному становленню їх як фахівців.
Дальше — тільки більше❗ Із нашою активною молоддю, у якої яскраво виражена громадська позиція та яка продовжує самовдосконалюватися.