Тренінг із бібліографознавства


28 листопада 2019 року доцент кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності ТНЕУ Оксана Петрівна Лотоцька провела тренінг з бібліографознавства  для студентів четвертого курсу, які навчаються за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». За програмою тренінгу студенти розглянули правила бібліографічного опису документів, вимоги державних стандартів України до створення бібліографічних записів, методи пошуку, систематизації та збереження бібліографічної інформації.

Жваву дискусію викликало обговорення карткових та електронних каталогів ТОУНБ, особливостей  їх створення та використання для пошуку бібліографічної інформації. Студентську аудиторію зацікавило використання поточних державних бібліографічних покажчиків України для бібліографічного пошуку. Тренінг сприяв формуванню знань про організаційно-управлінські основи бібліографічної діяльності, закономірності процесів створення та доведення до споживачів бібліографічної інформації.

Захід проводився у Тернопільській обласній  універсальній науковій бібліотеці. Щиро вдячні її працівникам за плідну співпрацю.