Тренінг для майбутніх журналістів
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/1-13.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/1-13.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/2-12.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/3-12.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/4-11.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/5-9.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/6-8.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/8-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/9-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/10.jpg)
Студенти спеціальності «Журналістика» соціально-гуманітарного факультету продовжують навчатися у #Х_Регіональна_школа_сучасної_журналістики у Тернопільському прес-клубі.
Сьогодні — Віталій Голубєв із цікавим і динамічним медіа-заходом на тему “Якісний контент. Засоби підвищення читабельності тексту: пишемо просто про складне, типові помилки в текстах початківців і як їх усунути.”