Студенти-журналісти застосовують знання на практиці!


Студенти соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету, які навчаються за освітньою програмою «Правова журналістика», розпочали 2024 рік з реалізації нових амбітних планів та цікавих медіапроєктів.

Журналісти СГФ лише починають торувати свій професійний шлях, але вже творчо підходять до виконання завдань та втілюють свої креативні ідеї. Нещодавно у межах тренінгу «Відео та фотозйомка» юнаки й дівчата працювали у студії ЗУНУ. Разом із  працівниками відділу інформації та зв’язків з громадськістю: Сергієм Козловським та Олександром Кравчуком молодь практикувалася у відеозйомці.  Налаштування камери, світла, режими зйомки, жанри фотографій, композиція кадрів, запис інтерв’ю та якісний звук, робота зі штативом, софтбоксом, об’єктивами – ось ключові аспекти, над якими працювали студенти. Фахівці-практики ділилися секретами монтажу динамічних та емоційних відеороликів.

Сучасний світ потребує професіоналів, які можуть швидко адаптовуватися до змін, переймати досвід й впроваджувати інноваційні підходи у свою роботу, ефективно співпрацювати та комунікувати.

Застосовуючи знання, студенти фотографували, знімали відеоматеріал для рекламного ролика, опрацьовували створений контент. Тож, журналістика – це простір для фантазій, експериментів та оригінальності!

Відео за посиланням: https://youtu.be/7sh2TF9xyYQ?si=3aFZqtdlaGm5lUR0