Студенти 4 курсу - волонтери на кінофорумі "КіноХвиля"


Упродовж 13-15 листопада студенти 4 курсу освітніх програм «Менеджмент соціокультурної діяльності» й «Документознавство та інформаційна діяльність» брали активну участь в проведенні IV Міжнародного кінофоруму «КіноХвиля» в Тернополі. Насамперед, вони були задіяні як волонтери під час відкриття фестивалю, зустрічали та супроводжували гостей, допомагали в організації зустрічей з глядачами.

Цього року “Кінохвиля” об’єднала багатьох акторів, режисерів, продюсерів та поціновувачів справжнього українського кіно. У рамках заходу студенти мали нагоду познайомитись із авторами фільмів «Малевич», «Заборонений», «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго», «Захар Беркут», ін. Надзвичайно цікавим співрозмовником був для молодих людей Дмитро Щебетюк — український активіст, спорсмен, блогер, мандрівник, співзасновник ініціативи «Доступно.UA».

Участь студентів у кінофрумі стала можливою завдяки запровадженню дуальної освіти в ТНЕУ та співпраці з Володимиром Ханасом, експертом Тернопільської кінокомісії. Таким чином, четвертокурсники закріпили свої теоретичні знання та навички на практиці, оскільки долучились до організації та проведення культурного заходу, повністю занурились в атмосферу кіномистецтва.