Студенти СГФ - досвідчені донори крові

Донорство крові — неймовірно важливий і доступний багатьом вид благодійності. Кожні три секунди хтось у світі потребує здорової крові, і всього 450 мілілітрів (саме стільки крові віддає донор за одну процедуру) можуть врятувати цілих три життя. Тому кожен донор, який здає кров безоплатно, робить свій безцінний внесок у добру справу — порятунок людських життів.

Анатолій Бронов — студент-третьокурсник соціально-гуманітарного факультету спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» — уже досвідчений донор, який бере участь в ініціативі «Одна кров. Тернопіль». Це відмінний доказ того, що донорство — вибір відповідальних, небайдужих людей, це чудова можливість проявити себе, допомогти людям, навіть якщо ти їх абсолютно не знаєш або навіть ніколи не зустрінеш.