Відбулася організаційна онлайн-зустріч учасників курсу вивчення польської мови

У рамках співпраці з Вищою Школою Управління та Адміністрації в м. Ополє (Республіка Польща) та соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ відбулася організаційна онлайн-зустріч учасників курсу вивчення польської мови.
Група слухачів із 167 учасників набрана, поділена на дві підгрупи початкового та середнього рівня, програма погоджена українською та польською сторонами, залучені сучасні методики та розроблені інноваційні практики. Чудова атмосфера сприяє навчанню та підтримки комунікації між слухачами та викладачами.
Під час онлайн зустрічі слухачі також ознайомились з освітньою програмою «ПОЛЬСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА, УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА», яка започаткована на соціально-гуманітарному факультеті на базі кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності.
Доєднуйтеся до нашої команди! Соціально-гуманітарний факультет ЗУНУ — це цікавий досвід та нові знайомства, це заряд енергії, нове бачення, нові ідеї та знання.
Чекаємо з нетерпінням наступної зустрічі!