Професор Микола Лазарович вступив до лави захисників України!

Уже вісім років поспіль він захищає Україну : спочатку бере участь в АТО, а потім в інформаційному просторі, адже він знаний науковець, а тепер знову йде захищати нашу державу зі зброєю в руках.
Професор кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету, доброволець російсько-української війни у 2015 році Микола Лазарович впевнено та з гідністю йде боронити Батьківщину.

«Такої біди в новітньої державності в нас ще не було, щоб одна з найпотужніших у військовому плані держава напала на нас. Потрібно боротися. На днях я пішов і за першим разом став добровольцем знову. В понеділок зранку відправляюся. Куди – не знаю», – зазначив Микола Васильович.
Микола Лазарович — український історик, політолог, громадський діяч, доктор політичних наук, заслужений працівник освіти України, учасник бойових дій, член Експертної ради при Міністерстві у справах ветеранів. Автор низки книг та понад 570 наукових і навчально-методичних праць, монографій, видань підручників і навчальних посібників з економічної історії, історії України та політичного менеджменту. Нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», відзнака головнокомандувача Збройних сил України «Учасник АТО».
Пишаємося відвагою та силою духу нашого професора. Віримо, що перемога за вами!
Дякуємо небайдужим тернополянам, нашим студентам і викладачам, усім, хто йде захищати рідний дім, відстоювати інтереси держави та українського народу.
Разом ми сила!Перемога за нами!