Прийміть найщиріші вітання з Днем студента!

Дорогі нашому серцю студенти соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету!
❤ Прийміть найщиріші вітання з Днем студента!!!!
❤ Ми пишаємося Вами, Ваші вчинки і помисли формують інтелектуальний простір нашої домівки, нашого Університету, нашої України!
❤ Молодь в усі часи завжди відгукувалася та мала вирішальний вплив на суспільну діяльність. Інтелектуальна свобода і громадянська відповідальність, глибокий патріотизм, повага до національних цінностей, уміння мислити нешаблонно, майстерне володіння словом, цілеспрямованість у досягненні мети стали визначальними у нашому житті.
❤ Ви є тими двигунами, тими рушіями нової суспільної ідентичності, а без інноваційних ідей неможлива поява нових соціально-економічних умов і стратегій виходу із кризи.
❤ Безперечно, кожне суспільство формує свою систему цінностей, що відповідає ідеалам і потребам його членів, скажу відверто, нам імпонують Ваші цінності, вони суголосні з любов’ю до Великого, Вічного, Справжнього! Дух його величності Інтелекту та Високих Моральних Чеснот, який Ви толеруєте, підтверджує максими Кейнса, який визнавав, що навіть економічна діяльність має не лише раціональну мотивацію, але й значною мірою обумовлена ірраціональним началом, зокрема, довірою, справедливістю.
❤ Зустрічі з Вами, нехай і такі короткі в умовах карантину, формують особливу ауру єдності, вкотре доводять правильність слів Івана Франка, який наголошував, що «ми мусимо навчитися чути себе українцями, … поперед усього пізнати ту свою Україну, … щоб ми розуміли всі прояви її життя…» («Поза межами можливого»).
❤ Найбільше багатство країни – мудра, розумна, інтелектуально і духовно багата молодь, у руках якої майбутнє нашої держави. Тішимось, що маємо до цього безпосередню дотичність.

З повагою і любов’ю До Вас, адміністрація соціально-гуманітарного факультету.