Практичне заняття в Тернопільському обласному художньому музеї
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/4.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/5.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/6.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/8.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/7.jpg)
Сьогодні актуальним є поєднання теорії та практики в освітньому процесі соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ. Такий підхід у навчання практикується під час вивчення дисципліни «Історія та теорія української та світової культури» (керівник курсу — кандидат історичних наук, доцент Білик Надія). Вже традиційними стали практичні заняття в музеях Тернополя. Першокурсники освітньо-професійних програм «Культурна дипломатія» та «Графічний дизайн» мали нагоду познайомитись із колекцією Тернопільського обласного художнього музею.
Студенти пізнали різноманітні художні стилі українського та зарубіжного мистецтва на прикладі творчості мистців XVIII-XXI ст., відкрили для себе унікальну культурну спадщину Тернопілля, відвідали реставраційну майстерню, також переконались у позитивному впливі культури на емоції та здоров’я людини.