Пізнавальна мандрівка у визначні історичні місця

13 листопада студенти групи СОП-11 та викладач кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Володимир Ярич відвідали м. Золочів та його історико-архітектурні пам’ятки: Золочівський палац XVII ст. та Золочівський костел Успіння пресвятої Діви Марії XVIIІ ст. Мандрівка відбулася в контексті вивчення теми: «Історія та культура України 17 ст.»
Екскурсія вийшла цікавою та захоплюючою, а студенти мали можливість пересвідчитись у неймовірній історії палацу, що пройшов шлях від королівського маєтку Собєских у XVII ст. до музею-заповідника у XXI ст. Студенти зазначають, що бажання відвідати пам’ятку з’явилося під час вивчення курсу історія та культура України, де під час одного із практичних занять вивчали історію Золочівського палацу.
Ми і надалі маємо на меті продовжувати подальші дослідження історико-культурних пам’яток України.