Пізнавальна мандрівка у визначні історичні місця
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/1-14.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/1-14.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/2-13.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/3-13.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/4-12.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/5-10.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/6-9.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/8-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/9-2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/10-1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/11.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/12.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/13.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/15.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/16.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/17.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/18.jpg)
13 листопада студенти групи СОП-11 та викладач кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Володимир Ярич відвідали м. Золочів та його історико-архітектурні пам’ятки: Золочівський палац XVII ст. та Золочівський костел Успіння пресвятої Діви Марії XVIIІ ст. Мандрівка відбулася в контексті вивчення теми: «Історія та культура України 17 ст.»
Екскурсія вийшла цікавою та захоплюючою, а студенти мали можливість пересвідчитись у неймовірній історії палацу, що пройшов шлях від королівського маєтку Собєских у XVII ст. до музею-заповідника у XXI ст. Студенти зазначають, що бажання відвідати пам’ятку з’явилося під час вивчення курсу історія та культура України, де під час одного із практичних занять вивчали історію Золочівського палацу.
Ми і надалі маємо на меті продовжувати подальші дослідження історико-культурних пам’яток України.