Обговорення проєкту освітньо-професійної програми "Менеджмент соціокультурної діяльності"

1 червня 2023 р. під час засідання кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ відбулося обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Менеджмент соціокультурної діяльності».

У заході взяли участь група забезпечення освітньої програми, викладачі кафедри та студенти даної ОПП, фахівці-практики, стейкхолдери та викладачі партнерських вузів, зокрема Шергей Григорій Платонович, директор Тернопільського обласного художнього музею; Ханас Володимир Васильович, голова ГО Тернопільської кінокомісії, регіональний координатор Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Dokudays UA в Тернопільській області. У дистанційному форматі до засідання також долучилися: Байталюк Світлана Анатоліївна, директор департаменту культури та туризму Тернопільської ОВА; Козелко Світлана Степанівна, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради, Сирота Лілія Богданівна, к. філол. н., доцент кафедри соціокультурного менеджменту Львівського національного університету імені Івана Франка.

Під час обговорення переліку компонент освітньо-професійної програми «Менеджмент соціокультурної діяльності» та їх логічної послідовності, обґрунтовано необхідність змін навчального плану, зокрема введення у цикл професійної підготовки нової ОК «Соціокультурна анімація», оновлення змісту окремих ОК, розширення переліку Каталогу вибіркових дисциплін.