Навчальне заняття у стінах центральної міської бібліотеки

5 квітня студенти третього курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність» соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ завітали до центральної міської бібліотеки м. Тернополя разом з викладачем Оленою Конопліцькою. Влучно висловилися про майбутніх документознавців працівники цієї книгозбірні: «Вони (студенти) — комунікабельні, цілеспрямовані, активні та творчі, цікавляться усіма нюансами бібліотечної діяльності!» Для допитливих було проведено екскурсію усіма відділами бібліотеки. Провідний бібліограф Оля Уніят на навчальному тренінгу ознайомила студентів з документами, що регламентують діяльність бібліотек, та обліковою документацією, зосередила увагу на процедурі списання документів з фондів, зробила коротку презентацію мистецьких арт буків, ознайомила з електронним каталогом.
Варто зазначити, що у бібліотеках  Тернопільської міської ЦБС працює потужна команда фахівців-випускників ЗУНУ різних років. Сподіваємось на тісну подальшу співпрацю.