Надія Білик провела практичне заняття в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї

19 жовтня студенти першого курсу освітньо-професійних програм «Культурна дипломатія» та «Графічний дизайн» взяли участь у практичному занятті в стінах Тернопільського обласного краєзнавчого музею. Найдавніша музейна інституція міста стала об’єктом дослідження під час вивчення дисципліни «Історія та теорія української та світової культури». Керівник курсу —  Надія Білик, кандидат історичних наук, доцент кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності, познайомила з унікальними артефактами, що представлені в експозиції музею. Насамперед, увагу студентів привернули предмети побуту та вірувань, що зображають унікальну трипільську культуру, йдеться про мальовану кераміку та глиняні статуетки жінок. Усіх також зацікавила символіка Збруцького ідола. Чисельні експонати репрезентують важливі події з історії та культури княжої доби, козаччини, періоду національно-культурного відродження в Галичині, багатогранну діяльність визначних діячів культури ХХ ст.

Такі заходи актуальні для поглибленого вивчення дисциплін культурологічного циклу. Вони сприяють глибшому ознайомленню з історичною епохою, ілюструють унікальну культурну спадщину Тернопілля.