На соціально-гуманітарному факультеті розвиватимуть лідерські навички серед студентської та учнівської молоді

23 вересня, колектив соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету відкриває доступ до лідерського простору молодим, амбітним, креативним та запускає тренінг-марафон «TeamLead» для учасників студентського парламенту соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ та міського учнівського парламенту «Наснага»!

Формула харизми!

Емоційний інтелект!

Крок до лідерства!

Від цілі до успіху!

Вдала презентація!

Встигнути все!

Ключ до взаєморозуміння!

Запускаємо в життя креатив!

З конфліктами не ворогуємо!

Моя команда мрії!

Та ще багато інших тренінгів на розвиток лідерських якостей від сертифікованої бізнес-тренерки, доцентки кафедри освітології та педагогіки Марії Корман.

Тож, якщо ти активний, амбітний, творчий студент СГФ, або ж учасник міського учнівського парламенту «Наснага», мрієш швидко йти до своєї мети, з легкістю долати будь-які перешкоди, впевнено досягати успіху та збудувати свою команду мрії, приєднуйся!

Тренінги відбуватимуться кожної другої середи щомісяця у приміщенні соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ.

Приходь на СГФ, заповнюй заявку та отримай неоціненний досвід розвитку потенціалу людей нової генерації, сформований соціальний інтелект, навички майбутнього, портфель ключових особистісних та професійних компетенцій.

Не зволікай!

Ми чекаємо саме на ТЕБЕ!

Тренінг-марафон «TeamLead» – твій крок до лідерства!

Контактна особа Оксана Коваль (0969795012)