Майстер-клас Софії Поберейко – випускниці спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності»

19 травня Софія Поберейко, випускниця спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності», провела майстер-клас з виготовлення орігамі для першокурсників кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності ЗУНУ.

Студенти ОП «Графічний дизайн» і «Менеджмент соціокультурної діяльності» познайомилися з мистецтвом складання паперу, яке виникло в Японії. Більшість вперше спробувала себе в такій давній техніці. Під керівництвом Софії хлопці й дівчата вчилися складати орігамі своїми руками. Цьому сприяла покрокова інструкція для початківців у створенні таких моделей, як журавлик і серце.

Майстри орігамі кажуть, що паперові скульптури потрібно створювати лише в хорошому настрої, адже орігамі зберігають частинку душі людини, яка їх зробила, та передають її енергетику адресату. Ось чому фігурку орігамі часто використовують як талісман чи оберіг.

Сьогодні на кафедрі інформаційної та соціокультурної діяльності можна побачити різнокольорові журавлики, які презентували студенти для викладачів.

Участь у майстер-класі подарувала всім позитивні емоції. Сам проєкт було приурочено темі «Культурна дипломатія» в контексті вивчення дисципліни «Збереження культурної спадщини» (керівник курсу – доцент Надія Білик).