Лірична драма "Ніч на полонині" в постановці юридичного факультету ТНЕУ

4 листопада на сцені Тернопільського обласного драматичного театру ім. Т. Шевченка було представлено на суд глядачів ліричну драму «Ніч на полонині» (за мотивами поеми Олександра Олеся). Твір українського письменника наче ожив новими барвами завдяки постановці юридичного факультету ТНЕУ під керівництвом режисера – Заслуженого артиста України Миколи Бажанова.

У виставі були задіяні студенти спеціальностей «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Документознавство та інформаційна діяльність», «Міжнародне право». У головних ролях виступили студент групи ДІД-21 Роман Матейко та випускниця кафедри, працівниця управління культури Зоряна Гонзул, які втілили образи закоханих Івана та Мавки. Також відбувся вдалий дебют Патряк Олесі Тарасівни, викладача кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності. Вистава викликала у всіх неймовірні емоції. Безперечно, спогади про цей корпоративний захід ЮФ залишаться надовго. А участь у творчому заході менеджерів культури збагатить цінним досвідом у створенні креативних проектів у сфері мистецтва в майбутньому.