КУЛЬТУРОЛОГІЧНІ СТУДІЇ: ЗБІРНИК ЕСЕ СТУДЕНТІВ / за редакцією доцента Надії Білик

У збірнику зібрано есе студентів, учасників наукового гуртка «Культурологічні студії» (керівник – кандидат історичних наук, доцент Білик Надія Іванівна), який функціонує на кафедрі інформаційної та соціокультурної діяльності ЗУНУ впродовж 2018–2021 років.

Есе стали результатом наукових досліджень студентів у рамках вивчення дисциплін «Мистецтвознавство» та «Кураторство в культурі та мистецтві». У них висвітлено думки студентів з приводу перегляду художніх виставок і фільмів, узагальнено їх враження від споглядання творів мистецтва в музеях міста Тернополя.

До збірника ввійшли есе студентів:

Білінська Вікторія. ВИСТАВКА «ДЕ МІЙ ДІМ?» В АРТ-ГАЛЕРЕЇ «БУНКЕРМУЗ»

Білошицький Андрій. НАТЮРМОРТ МИХАЙЛА МОРОЗА «КВІТИ РОЖІ»

Бурміцька Вікторія. РОБОТА КРІСТОФАНО АЛЛОРІ «ЮДИФ З ГОЛОВОЮ ОЛОФЕРНА»

Гурзель Владислав. ФІЛЬМ «МАЛЕВИЧ»

Залубник Роман. СКУЛЬПТУРА «ЗБРУЦЬКИЙ ІДОЛ»

Капустинський Василь-Яків. РОБОТА АНДРІЯ ТКАЧЕНКА «ПАЦИФІКАЦІЯ»

Кінашевська Анастасія. «САМІТНЄ ДЕРЕВО. ТУГА» ДІОНІЗІЯ ШОЛДРИ

Козіцка Яна. РОБОТА ЄВГЕНА УДІНА «ТЕРНОПІЛЬ – 1540 р.»

Мироняк Тетяна. СКУЛЬПТУРА МИХАЙЛА ПАРАЩУКА «БЮСТ С. В. ПЕТЛЮРИ»

Мороченець Тетяна. ІКОНА «БОГОМАТІР З ДИТЯМ»

Поберейко Софія. ЯКІВ ГНІЗДОВСЬКИЙ

Старенька Надія. ЖИВОПИСНИЙ СВІТ ДАНИЛА НАРБУТА: «СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК»

Хіночек Вікторія. КАРТИНА ІВАНА БОГИНІ «І. Я. ФРАНКО ЧИТАЄ ПОЕМУ “МОЙСЕЙ” В НАРОДНОМУ ДОМІ м. ТЕРНОПОЛЯ»

Чашка Юлія. «БОГДАН ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ» АНТІНА МАНАСТИРСЬКОГО

Яциковський Назар. ДІОРАМА ВІКТОРА ІСКАМА «ОБОРОНА КРЕМЕНЦЯ ВІД МОНГОЛО-ТАТАРСЬКИХ ВІЙСЬК»

Видання приурочено 30-літтю Незалежності України, 55-літтю Західноукраїнського національного університету.