ГОВОРИМО ПРО СОКРОВЕННЕ


«Не говори: в нас мова солов’їна…» – саме ці слова з відомої поезії Миколи Лотоцького стали темою «Розмов про важливе з Володимиром Вихрущем» на телеканалі «Тернопіль-1». Цього разу до студії програми знову завітали гості з Тернопільського національного економічного університету – д. філол. н., професор кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Ірина Шкіцька, магістрантка спеціальності «Професійна освіта (освітня програма «Інформаційне забезпечення управління та електронне урядування»)» Мар’яна Чайківська і майбутня студентка соціально-гуманітарного факультету Марта Скальська – талановита випускниця Бережанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.

У розмові про важливе йшлося про чистоту, захист і шляхи популяризації української мови в умовах сьогодення. Своє бачення проблеми висловили фахівці-професіонали, представники студентства та шкільної молоді. Співрозмовники ділилися своїм життєвим досвідом, секретами самовдосконалення на шляху до успіху, з теплотою і безмежною вдячністю згадували своїх наставників, які допомогли їм знайти свою дорогу в житті, освітили її своїм натхненням, вірою в успіх учня і прикладом невтомної та наполегливої праці.

У дружній розмові йшлося і про мовну підготовку фахівців у ТНЕУ (нині – ЗУНУ), а також нові освітні програми, які вимагають творчості та пов’язані з досконалим знанням мови: «Правова журналістика», «Інформаційна аналітика та PR-технології», «Інформаційне забезпечення управління та електронне урядування» тощо. Завершальним акордом зустрічі стала музика української поезії, яка не може нікого залишити байдужим, бо виринає з душі й писана серцем.

Відео можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/X5IsNiyK_do