Erasmus+ в Ополе
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/1.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/2.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/3.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/4.jpg)
Навчання та практика студенток соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ вже скоро буде добігати кінця. Але ще все ж таки ще є моменти, якими хочеться поділитися.
З настанням сонячної пори стало не тільки приємніше ходити в Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu, а й стало більше роботи через те, що вже закінчується навчальний рік.
Дівчата виконують волонтерську роботу при університетському ректораті та допомагають із завданнями у відділі зв’язків з громадськістю.
Навчились формувати сертифікати та оформлення до них згідно з усіма стандартами, поданими від адміністрації. Мали змогу спробувати редагувати сайт і змінювати згідно зі своїми знаннями.
Діляться хорошими відгуками і кажуть, що завдань ще багато і вчитись чогось нового хочеться ще більше.