Erasmus+ у дії!
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-15a295a2a8e2085f92a77d5a1c6d5fabc8fc4218f6200807675f53fab118af99_4f83f534ca5a02dd.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-15a295a2a8e2085f92a77d5a1c6d5fabc8fc4218f6200807675f53fab118af99_4f83f534ca5a02dd.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-c577902e673f121b4bb9bda73b153a7e637102edecbeed4b88c29e00ebddff00_fd1b732134c67768.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/433004706_711635347803576_5823097169295612569_n.jpg)
Якісний навчальний процес важко уявити без співпраці між університетами, викладачами та студентами. Одним із інструментів розвитку цієї діяльності є програма Erasmus+. Завдяки їй, існує можливість ділитися досвідом, напрацюваннями та інноваціями.
Соціально-гуманітарний факультет активно залучений в такий процес та продовжує це доводити своїми успішними результатами.
Студентка кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Лабовська Софія, перебуваючи у Словаччині, в Пряшівському університеті, має нагоду отримати цінні знання та пізнати культуру нової країни. Протягом занять, вона знайомиться з новими методиками викладання, перебуває на лекціях чудових і неординарних викладачів. Окрім навчання, має змогу відкрити для себе цікавинки культури та особливості менталітету.
Навчаючись, ще більше переконується: справді вартує тут здобувати знання і співпрацювати з Пряшівським університетом.