Екскурсія у бібліотеці-музеї
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/16.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/16.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/17.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/18.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/19.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/20.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/21.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/22.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/23.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/24.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/25.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/26.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/27.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/28.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/29.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/30.jpg)
Студенти першого курсу спеціальностей «Графічний дизайн» та «Менеджмент соціокультурної діяльності» соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ побували на екскурсії у бібліотеці-музеї «Літературне Тернопілля» (викладач Надія Білик). Молодь почула пізнавальну та маловідому інформацію про видатних особистостей Тернопілля та ознайомилася з цікавинками книгозбірні.