Дуальна освіта в Управлінні документального забезпечення апарату Тернопільської обласної державної адміністрації
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/03/274104408_1255426184951146_5020835420042906404_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/03/274104408_1255426184951146_5020835420042906404_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/03/274167068_1255426138284484_2238929422471553458_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/03/274254490_1255426264951138_1878565620690845941_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/03/274292040_1255426224951142_8804799407792666805_n.jpg)
Дуальна освіта — це неймовірна можливість застосувати на практиці знання, які отримати під час навчання, а також здобути корисні навички для своєї спеціальності
Під час проходження дуальної освіти в Управлінні документального забезпечення апарату Тернопільська обласна державна адміністрація студентка Соціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-Тернопіль ОП Документознавство та інформаційна діяльність Мариняк Мар’яна ознайомилась із Інструкцією з діловодства адміністрації, а також із порядком роботи з документами від моменту їх створення чи надходження до моменту відправлення чи передачі в архів адміністрації, роботою системи електронного документообігу АСКОД, Регламентом Тернопільської обласної державної адміністрації, який регулює процедурні та організаційні питання діяльності адміністрації, дізналась як планується робота в облдержадміністрації, мала змогу співпрацювати з працівниками адміністрації і дізнатися всі деталі своєї спеціальності.
Щиро подяка Володимир Комінко, Іванна Лицар й усім працівникам Тернопільської обласної державної адміністрації за надану можливість нашим студентам опанувати свої знання на практиці та перейняти у неабиякий досвід