Студенти-журналісти СГФ ЗУНУ проводять заняття – практикум на телеканалі «Тернопіль1»

Сьогодні у навчанні відбуваються чималі нововведення, воно не стоїть на місці. Основне завдання, яке стоїть перед закладами вищої освіти: впровадження елементів дуальної форми навчання, тобто усунення основних недоліків традиційних форм і методів здобуття освіти, подолання розбіжностей між теорією і практикою, освітою й виробництвом та підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів із урахуванням вимог роботодавців у рамках нових організаційно-відмінних форм навчання.
Cтуденти II курсу спеціальності «Журналістика» проходять дуальну освіту на базі телеканалу «Тернопіль 1».
Хлопці та дівчата, які опановували теоретичний матеріал в аудиторії, вдосконалюють знання у виробничих умовах на телебаченні. Майбутні фахівці виїжджають на зйомки різного матеріалу разом з своїми наставниками, беруть участь у підготовці випусків новин та ефірних програм.
Зокрема, Вадим Вовк підготував сюжет до випуску телевізійних новин: «Пандемія не стримує тернополян від відпочинку за кордоном».
Поєднання теоретичного навчання з практичною роботою у медіавиробництві – нова тенденція. Це максимальне наближення навчання до практики, тренд сучасної вищої освіти, а також можливість для студентів налагодити контакти з професіоналами своєї справи.