Дуальна освіта на телеканалі "Тернопіль 1"

Студентка спеціальності «Журналістика» Дарина Грицко ділиться враженнями: для здобуття професійних навичок та проходження навчання за дуальної формою я обрала телеканал «Тернопіль 1» . Завдяки фахівцям я набула досвіду і здобула більше знань. Поєднання теорії та практики дало мені змогу стати на крок ближче до бажаної справи.
Колектив телеканалу допоміг навчитися та вдосконалити певні навички, працювати за професійними стандартами, створювати якісні тексти та відео-сюжети, вести передачі та ефективно комунікувати. Я писала стрічки в ефір, начитувала, робила сюжети. І завдяки цьому познайомилась з цікавими людьми.
Дуальна освіта дала мені можливість побачити складну, але дуже цікаву роботу журналіста. Це було корисно та цікаво, бо це можливість ближче ознайомитися з професійною діяльністю та навіть відчути себе частиною телеканалу, поглибити і покращити набуті в університеті теоретичні знання з журналістики.