Дуальна освіта на телеканалі та в інтернет-ЗМІ "Суспільне Новини"
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-12.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-12.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2-9.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/3-8.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/4-9.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/5-6.jpg)
Студенти продовжують ділитися враженнями від дуальної освіти. Третьокурсники спеціальності «Правова журналістика» Софія Хлистун та Владислав Андросенко розповідають: «Для здобуття професійних навичок та проходження навчання за дуальною формою ми обрали телеканал та інтернет-ЗМІ «Суспільне Новини». Ми разом із провідними фахівцями каналу працювали над реальними медійними проектами, що значно розширило наші професійні горизонти та підготувало нас до майбутніх викликів у сфері медіа. Ми отримали цінний досвід роботи, побачивши «різні грані» тележурналістики, створювали медіа-продукти, що дозволило нам розширити свої знання і навички в цій сфері. Ця можливість відкрила для нас нові перспективи і надихнула на подальший професійний розвиток.