Дуальна освіта для студентів ОП "Документознавство та інформаційна діяльність"
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272621233_1236036226890142_4011589662469004698_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272621233_1236036226890142_4011589662469004698_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272616364_1236036240223474_6060059160581686488_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272636762_1236036293556802_7354199770539490624_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272621723_1236036330223465_5600662013073645733_n.jpg)
![](http://didu.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/272562120_1236036306890134_58638893443956750_n.jpg)
Загальноосвітня школа I-ІІI ступенів смт. Гусятин відкрила свої двері для проходження дуальної освіти студентів кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності. Зокрема, студентка ОП Документознавство та інформаційна діяльність #Ліля_Скопецька знайомилася із роботою секретаря-помічника директора, на якій, за словами студентки, вона використовувала свої знання з діловодства та навички із організаційною технікою. Також це допомогло закріпити теоретичні знання, здобуті на лекційних та практичних заняттях в університеті й оволодіти новими вміннями роботи з архівною справою.