«Artes Liberales» – студентська електронна газета соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ


«Якщо ви народилися без крил, то не перешкоджайте їм рости!», – саме із такими щирими побажаннями до молоді звернеться ректор Західноукраїнського університету професор Андрій Крисоватий у першому номері електронної студентської газети соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ «Artes Liberales».

Також на сторінках випуску ви знайдете добрі і мудрі настанови студентам від в. о. декана соціально-гуманітарного факультету професорки Оксани Гомотюк: бути сміливими, гнучкими, використовувати усі можливості, які дає факультет та університет.

А ще ми розповімо про історії успіху наших студентів, допоможемо врятуватися від поганого настрою, навчимо мріяти та приймати сміливі рішення,  ознайомимо із цікавими подіями нашого факультету.

Це все та багато-багато іншого чекає вас на барвистих сторінках нашої газети, яка невдовзі може стати вашою улюбленою!

Зупиніться на хвилинку, знайдіть тиху місцинку у вихорі шалених подій, посмакуйте запашною кавою, вмощуйтеся зручніше і відкривайте «Artes Liberales», адже ми точно знаємо, як зробити ваш день особливим.

У першомі числі газети своїми думками про навчання поділились студенти спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність», «Інформаційне забезпечення управління та електронне урядування» й «Менеджмент соціокультурної діяльності».